Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


ІДНЗ №14


Понеділок, 19.04.2021, 18:41

Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти

      Матеріально-технічна база Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області (далі – ІДНЗ № 14) - необхідна умова функціонування закладу освіти. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу дошкільної освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами, дає можливість організувати на сучасному рівні освітньої діяльність, культурні, спортивно-оздоровчі заходи.

В законі України «Про дошкільну освіту» зазначено, що матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти включає будівлі, споруди, земельні ділянки, комунікації, інвентар, обладнання, транспортні засоби, службове житло та інше. Вимоги до матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також типовим переліком обов'язкового обладнання закладу дошкільної освіти, у тому числі корекційного, навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури.

Підтримка і розвиток матеріально-технічної бази навчальних закладів є одною з основних умов успішного здійснення освітнього процесу.

1. Аналіз стану матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти.

1.1. Загальна характеристика закладу дошкільної освіти.

ІДНЗ № 14 знаходиться за адресою:

м. Ізюм, вулиця Педагогічна, буд. 5.

Телефон: (057- 43) 5- 81- 60

Е-mail: izum_idnz14@ukr.net

Був збудований 1 грудня 1963 року Ізюмським тепловозо-ремонтним заводом за типовим проектом. Проектна потужність - 150 дітей; кількість груп – 8, мережа закладу 160 дітей.

Площа забудови закладу - 4792 м 2. Технічний стан задовільний. Замінено на металопластикові 100 % вікон.

1.2. Аналіз та технічний стан основної будівлі.

В закладі дошкільної освіти два поверхи і підвал (44,14 м 2). Опалювальна площа закладу - 4792 м2.

Технічний стан приміщень закладу дошкільної освіти:

§ Загальний коридор площею 39,7 м2 відремонтований і знаходиться в належному санітарному стані.

§ В ІДНЗ № 14 8 санвузлів у групах і один загального користування. Санвузли відремонтовані і знаходяться в належному санітарному стані.

§ Харчоблок складається з основного приміщення та холодильного цеху. На харчоблоці є 2 ванни для миття та замочування брудного посуду (великі каструлі 30 та 40 літрів) та раковина для миття рук працівників харчоблоку. В харчоблоці зроблений капітальний ремонт – 2020 рік. Усі приміщення харчоблоку відповідають санітарним нормам влаштування і утримання харчоблоку.

§ В пральні зроблений капітальний ремонт – 2018 рік. Всі приміщення відповідають санітарним нормам облаштування і утримання пральні.

§ Горище відсутнє.

§ У склад медичного кабінету входить: кабінет сестри медичної старшої – 9,9 м2, ізолятору10,2 м2. Ремонт - косметичний.

§ В закладі дошкільної освіти є кабінет практичного психолога – 8,3 м2, вихователя-методиста – 8,9 м2, кабінет завідувача – 13,1 м2, завідувача господарства – 9 м2. Всі приміщення в належному санітарному стані.

§ В закладі дошкільної освіти 8 групових приміщень які включають: роздягальню, ігрову, спальню, туалет, умивальник. Всі групові приміщення відремонтовані, мають сучасні ігрові зони, нові меблі (столи, стільці, шафи), іграшки. Згідно з санітарним регламентом для закладів дошкільної освіти туалети та вмивальні є в кожній віковій групі.

§ Музично-спортивна зала – 78,2 м2, знаходиться на другому поверсі. Завдяки проекту «Разом у майбутнє» в музично-спортивній залі є сучасні технічні засоби навчання та спортивне обладнання.

1.3 Загальна характеристика інженерних мереж.

§ Тепломережа.

Надійність та діюче функціонування системи опалення є одним із важливих аспектів роботи закладу освіти. Опалення закладу дошкільної освіти централізоване.

Тепловий режим знаходиться під контролем завідувача господарства, перевіряється кожен день, температура в закладі регулюється згідно зі встановленими нормами.

§ Водопостачання.

Водопостачання холодної води та каналізація централізовані, від міської мережі, знаходиться в задовільному стані. Централізованого водопостачання гарячої води в закладі немає. На харчоблоці, пральні та в групах встановлено 10 шт. водонагрівачів. Температура води підтримується згідно із встановленими санітарними нормами та знаходиться під контролем завідувача господарства.

Згідно вимогам пожежної безпеки, в садочку є пожежні крани та пожежні рукави – 4 штуки, які знаходяться у справному стані і перевіряються два рази на рік, а також протипожежний інвентар.

§ Електромережа.

В закладі електромережа в задовільному стані.

Електрощітки закриті, пронумеровані і знаходяться в недоступному для дітей місці.

За бюджетні кошти, перевірено опір ізоляції електромережі й заземлення (дата останнього заміру - 19.02.2020 року).

В закладі дошкільної освіти є енергозберігаючі лампи. На розетках є відповідний знак 220V та заглушки.

Потрібно встановлення пожежної сигналізації.

1.4. Загальна характеристика території.

Загальна земельна площа закладу (без забудівлі) - 9776 м².

Огорожа в задовільному стані.

Кількість дерев – 240 шт., в тому числі фруктових – 47 шт., квітників – 12 шт.

Для проведення занять з фізичної культури на території є спортивний майданчик - (1 шт.), на якому розміщено: яма для стрибків, перекладини, шведські сходи. Все обладнання задовільному стані.

На території є ігрові майданчики та павільйони (8 шт.).

Вивіз сміття відбувається 2 рази на тиждень за бюджетні кошти.

2. Висновки з аналізу стану матеріально-технічної бази ІДНЗ № 14.

2.1. Матеріально-технічна база ІДНЗ № 14 кожного року оновлюється за бюджетні та позабюджетні кошти. З 2017 - 2020 рік значно поповнена матеріально-технічна база за бюджетні кошти.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz