Експериментування є одним з ефективних методів пізнання дитиною закономірностей і явищ навколишнього світу. Така діяльність сприяє розширенню світогляду, збагаченню досвіду самостійної діяльності й саморозвитку дитини.
Заохотити дітей до дослідно-експериментальної діяльності, виявляється, не так уже й складно. Як це зробити? Розкаже вихователь Дворник О.Ю.
Шановні батьки!!!
Значення сенсорного розвитку в ранньому дитинстві важко переоцінити. Саме цей вік найбільш сприятливий для вдосконалення діяльності органів чуття, формування сенсорних еталонів: колір, форма, величина, накопичення уявлень про навколишній світі. Що люблять більше всього на світі робити діти? Звичайно, грати! Діти грають удома, в закладі дошкільної освіти, на вулиці, у гостях. Будь-яке захоплююче заняття позначається для них словом «гра». Через гру дитина пізнає навколишню дійсність, свій внутрішній світ. Вихователь Аліпа А.Г. підготувала для Вас, шановні батьки, як з мінімальними затратами сил і часу здійснити цілеспрямовану роботу з розвитку дрібної моторики, ознайомлення дітей з кольором, формою в домашніх умовах.
Під час карантину лікарі рекомендують залишатися вдома та уникати контактів з оточуючими. Батькам доводиться постійно вигадувати, чим зайняти дітей. А як ви дивитесь на те, щоб зробити для своєї дитини СЮРПРИЗ. Який? Запитаєте Ви!Вихователь Крикоця С.Г. запрошує Вас до майстер-класу "Іграшка своїми руками". Долучайтесь, діткам сподобається Ваш СЮРПРИЗ !!!